آموزش ثبت لینک جهت افزایش ورودی گوگل

آموزش ثبت لینک جهت افزایش ورودی گوگل

آموزش ثبت لینک و گرفتن ورودی گوگل

پس از ورود به پنل کاربری خود، از گزینه های منو در قسمت جستجوی گوگل ، روی کمپین های من کلیک و گزینه افزودن کمپین را بزنید.

فرمی مشابه تصویر زیر را مشاهده خواهید نمود:

 

  1. در فیلد اول یک عنوان دلخواه وارد نمایید، مثال: لینک اول سایت من
  2. در فیلد دوم کلمه کلیدی که با آن در گوگل حضور دارید را وارد نمایید
  3. در فیلد سوم آدرس سایتتان را به دقت وارد نمایید
  4. در فیلد چهارم مقدار جستجو بر اساس ساعت را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید این مقدار نرخ متفاوتی دارد که در سمت چپ تغییرات تعرفه هر جستجو را مشاهده خواهید نمود.
  5. در فیلد پنجم شماره صفحه گوگل که سایت شما با کلمه کلیدی تعیین شده در آن قرار دارد را مشخص کنید. جهت تشخیص این موضوع از این سایت استفاده کنید. و اگر بعنوان مثال نتیجه مشخص شده برابر با 58 بود یعنی سایت شما در صفحه 5 و در لینک هشتم آن صفحه قرار دارد. لذا کافیست شما عدد 5 یعنی شماره صفحه را در فیلد مربوط به شماره صفحه وارد نمایید. 
  6. در فیلد ششم نوع IP را مشخص کنید که ایرانی، ایرانی و خارجی یا فقط خارجی جهت بازدید به سایت شما ارجاع داده شود. توجه داشته باشید هر کدام تعرفه متفاوتی دارند که در سمت چپ صفحه تغییرات قیمت هر بازدید مشخص خواهد بود.
  7. در فیلد هفتم مقدار زمان بازدید را مشخص کنید. بدین معنی که هر کاربر بعد از ورود به سایت شما چقدر باید در صفحه منتظر بماند. طبق قوانین گوگل بازدیدهای بالای 60 ثانیه ارزش بیشتری دارند و در رتبه گیری بهتر نتیجه می دهند. دقت داشته باشید انتخاب هر بسته تعرفه متفاوتی دارد که در کادر آبی سمت چپ صفحه تغییرات را مشاهده خواهید نمود.

در نهایت پس از تکمیل فرم، روی دکمه افزودن تبلیغ کلیک نمایید. 

کمپین شما ذخیره شده و برای تأیید توسط مدیر ارسال خواهد شد. عمل تأیید لینک ها ممکن است تا 24 ساعت زمان ببرد.

آموزش شارژ جستجو

وقتی کمپین جدیدی را ثبت می کنید جهت شروع جذب بازدید و ورودی گوگل می بایست ابتدا به مقدار مورد نیاز آن را شارژ نمایید و مشخص کنید که چه تعداد جستجو لازم دارید. برای انجام این کار لازم است ابتدا کیف پولتان را شارژ نمایید. که درآموزش جداگانه نحوه شارژ کیف پول را نیز شرح داده ایم.

بر فرض اینکه هم اکنون در کیف پولتان مبلغ مورد نظر موجود است، از قسمت کمپین های من روی گزینه مدیریت کمپین کلیک نموده تا لیست لینک های ثبت شده تان ظاهر گردد.

در قسمت انتهایی هر سطر از لینک های ثبت شده، گزینه ای جهت انجام عملیات های مختلف وجود دارد. لذا روی آیکن عملیات کلیک نموده و گزینه شارژ جستجو را انتخاب نمایید. تصویری مشابه عکس زیر را مشاهده خواهید نمود که بر اساس آنچه که در هنگام تکمیل فرم کمپین تعیین کرده بودید، نرخ کلی جستجو را بر اساس تعداد مورد نیاز شما جمع زده و اعلام میکند. 

که اگر مبلغ مورد نظر در کیف پولتان موجود باشد شارژ با موفقیت انجام خواهد شد و در غیر اینصورت با پیام خطا مواجه خواهید شد که نیاز به شارژ کردن کیف می باشد. همچنین اگر لینک های مورد نظر هنوز تایید نشده باشند نیز قابل شارژ کردن هستند و در صورت عدم تایید توسط مدیریت، شارژ اعمال شده به کیف پولتان برگشت خواهد خورد.

همچنین هر زمان که تصمیم به حذف لینک داشته باشید نیز باقیمانده شارژ به کیف پولتان برگشت خواهد خورد.

موفق باشید.