آموزش بخش پاپ آپ رنکباز

آموزش بخش پاپ آپ رنکباز

یکی از بخش های متنوع و بسیار کاربردی در جهت تبلیغات و کسب رتبه الکسا و همچنین بالا بردن دامین اتوریتی و پیج اتوریتی، استفاده از سیستم نمایش پاپ آپ در رنک باز است. این بخش همانند دو بخش دیگر سایت یعنی جستجوی گوگل و بازدید ساز، دارای بخش کسب درآمد نیز می باشد. که برای نحوه کسب درآمد آموزش مجزایی ارائه خواهد شد. فعلا در این آموزش قصد داریم نحوه درج پاپ آپ را شرح دهیم.

پنجره های پاپ آپ کجا نمایش داده می شوند؟

این سوال بسیاری از کاربران است که مکرراً پرسیده می شود. نمایش پنجره های پاپ آپ در سایت های دیگر کاربران صورت میگیرد. البته در صفحه نخست رنک باز نیز این عمل صورت می پذیرد. و هر بازدید کننده به محض ورود به سایت رنک باز و کلیک در هرکجای سایت یک بار در روز دو الی سه تبلیغ پاپ آپ را مشاهده می نماید. 

اما تمرکز اصلی نمایش پاپ آپ در سایت ها و وبلاگ های کاربرانی است که تمایل به کسب درآمد از این طریق دارند.

آنها کدی را در هدر سایت خود قرار می دهند و همانند مثال فوق با ورود هر بازدید کننده بصورت خودکار تبلیغات پاپ آپ را نمایش می دهند.

آموزش درج سایت یا تبلیغ در پاپ آپ

جهت درج سایت، تبلیغ، یا لندینگ پیج و... کار بسیار آسانی در پیش رو دارید

برای شروع از بخش تبلیغات پاپ آپ > منوی پاپ آپ های من > افزودن تبلیغ را کلیک نمایید.

در این قسمت 5 فیلد وجود دارد که باید تکمیل نمایید

1- عنوان تبلیغ: یک عنوان به دلخواه وارد نمایید. مثال: سایت من

2- آدرس سایت: آدرس سایت یا صفحه مورد نظر را به همراه https یا http وارد نمایید.

3-حداکثر پاپ آپ روزانه: گزینه ای را به دلخواه انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که نمایش غیر اصولی و تعداد بالای پاپ آپ میتواند سریعاً مقدار شارژ شما را به پایان برساند.

4- نوع آی پی: مشخص کنید کاربران ایرانی یا خارجی (با فیل**تر شکن....) قابلیت مشاهده تبلیغ شما را داشته باشند یا خیر.

5- نوع دستگاه: مشخص کنید کاربران با چه دستگاهی قابلیت مشاهده تبلیغ شما را داشته باشند.

با تغییر هر کدام از پارامترهای شماره 3 و 4 و 5 تغییرات هزینه پاپ آپ را میتوانید در کادر آبی رنگ مشاهده نمایید.

در نهایت با فشردن دکمه افزودن پاپ آپ، تبلیغ خود را ثبت نمایید.

شارژ تبلیغ پاپ آپ

پس از ثبت تبلیغ ، لینک شما در حالت انتظار برای تایید قرار میگیرد. جهت تأیید تبلیغ ابتدا باید آن را به مقدار مورد نیاز شارژ نمایید.

شارژ کلیه لینکها در رنکباز دارای دو مرحله می باشد. 

مرحله اول: اگر کیف پول خود را در رنک باز قبلاً شارژ نکرده اید ابتدا از قسمت کیف پول > شارژ کیف پول به مبلغ دلخواه حسابتان را شارژ نمایید.

مرحله دوم: برای شارژ تبلیغ به بخش تبلیغات پاپ آپ > پاپ های من > مدیریت تبلیغات رفته و در انتهای سطر تبلیغ مربوطه از بین گزینه های عملیات ، روی شارژ پاپ آپ کلیک نمایید. سپس در کادر تعداد پاپ آپ مقدار کل بازدید مورد نیاز را وارد نمایید. حداقل بازدید 500 بار است. با وارد نمودن تعداد بازدید هزینه کلی را در کادر آبی رنگ مشاهده می نمایید که پس از زدن دکمه شارژ پاپ آپ این هزینه از کیف پولتان کسر و تبلیغ مورد نظر شارژ میگردد. 

پس از شارژ تبلیغ 24 ساعت بعد تبلیغ شما توسط مدیریت بازبینی و تأیید میگردد. در صورت عدم تأیید مبلغ شارژ به حسابتان بازگردانده خواهد شد.

در صورتی که برای تأیید تبلیغ خود عجله دارید می توانید از طریق تیکت درخواست خود را مطرح نموده تا در اسرع وقت صورت پذیرد.

امکان توقف نمایش پاپ آپ

چنانچه به هر دلیلی نیاز داشتید تا نمایش تبلیغات را متوقف سازید، می توانید با مراجعه به بخش مدیریت تبلیغات، از بخش عملیات روی گزینه توقف کلیک کنید تا هر زمان که مایل بودید از همین طریق مجدداً آن را به جریان اندازید. همچنین امکان حذف تبلیغ نیز از همین بخش وجود دارد که در صورت انجام اینکار، باقیمانده شارژ به کیف پول شما برگشت خواهد خورد.

چنانچه سوال یا ابهامی در این مورد دارید می توانید از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید.