کسب درآمد بیشتر در رنک باز

کسب درآمد بیشتر در رنک باز

کسب درآمد عموماً با انجام دادن یک کار بصورت روزانه حاصل می شود. اما در این روزها انسان موفق کسی است که درآمد را به گونه ای کسب نماید که کمترین انرژی را برای آن صرف نماید. به این نوع کسب درآمد، اصطلاحاً کسب و کار هوشمند گفته می شود. کاربران رنک باز بارها در تیکت ها این سوال را مطرح کرده اند که چطور در رنک باز می شود کسب درآمد بیشتری داشت؟ در ادامه به شما خواهیم گفت چگونه... 

روش پایه ای کسب درآمد در رنک باز از طریق بازدید لینک های ثبت شده توسط وبمستران است. که در حال حاضر در دو حالت جستجو و بازدید سایت از طریق گوگل، و بازدید زبانه ای در مرورگر می باشد. در این دو حالت کاربری که کسب درآمد دارد باید مدت زمانی را پای کامپیوتر صرف نموده و شخصاً کار جستجو و بازدید را انجام داده و لیست سایت ها را به اتمام برساند. لذا در صورت بیشتر شدن لینک ها در آینده این کار برای وی خسته کننده خواهد بود. و همچنین درآمد کسب شده وی را راضی نخواهد ساخت.

پس برای کسب درآمد بیشتر چه باید کرد؟

ما قبلا به اغلب کاربران فعال خود اعلام کرده ایم که و در آموزش های قبلی هم به این نکته اشاره کردیم که بهترین روش درآمد با مبالغ بالا و قابل توجه از طریق جذب مشتری است. لابد می پرسید چگونه؟ برای اینکه این قضیه کمی روشن شود می بایست در خصوص اهمیت این بازدیدها که در رنک باز انجام میپذیرد توضیحاتی را ارائه نمایم.

فرض کنید شما یک وبسایت یا فروشگاه اینترنتی را به تازگی برای خودتان راه اندازی کرده اید. بدون شک هنوز کسی از وجود سایت شما اطلاع ندارد و سایت شما نیز اعتبار لازم برای حضور چشمگیر در اینترنت را نیز ندارد. لذا این امری ضروریست که روزانه تعدای ترافیک (بازدیدکننده) را به سمت سایت خود هدایت نمایید. این بازدیدکننده ها بعنوان مشتری یا کاربر سایت شما نخواهند بود و این کار صرفاً جهت بالا بردن حساسیت دامنه سایت شما و دریافت رتبه بهتر در بین سایت های دیگر می باشد. زیرا در غیر این صورت اگر بنشینید منتظر دیده شدن سایتتان بمانید که شاید روزی بصورت طبیعی رشد کرده و مورد استقبال قرار گیرد سخت در اشتباهید.

به همین علت است که اغلب صاحبان سایت بابت رسیدن به رتبه مناسب و دیده شدن، مقادیر زیادی هزینه می کنند و به افراد سئو کار مبالغی را جهت بهینه سازی و افزایش ترافیک سایت پرداخت می کنند تا سری در میان سرها بلند کنند. ولی افراد بسیاری نیز هستند که اصلا نمیدانند سئو ، ترافیک و ... چیست و در نهایت سایت شان در گورستان سایت های اینترنتی دفن می شود.

حال تصور کنید چندین سایت به همین شکل در طول روز توسط دیگران راه اندازی شده و نیازمند رشد و جذب ترافیک هستند؟ شما کافیست به دنبال این سایت ها بگردید و با مدیران آنها صحبت کنید. لازم نیست در خصوص رنک باز چیزی مطرح کنید. کافیست مدیریت افزایش ترافیک سایت هایشان را بر عهده بگیرید. 

مثالی برای کسب درآمد بیشتر

حال فرض کنیم شما قبلا چند روزی در سایت فعالیت میکردید و بعنوان مثال 10.000 تومان کاسب می شدید. برای اینکه بتوانید این مبلغ را چند برابر کنید کافیست پس از جذب مشتری و تعیین مقدار ترافیک برای سایت وی، بجای برداشت این مبلغ آن را در حساب کیف پول خود انتقال دهید. و سایت مشتری را نیز جهت انجام بازدید ثبت نموده و آن را شارژ کنید. و از آنطرف از مشتری مثلا مبلغ 20 الی 30 هزارتومان جهت ارسال این تعداد ترافیک دریافت نمایید.

به همین راحتی شما صاحب یک کسب و کار می شوید و دیگر حتی نیازی به ساعت ها کلیک کردن در رنک باز را ندارید البته اگر دلتان بخواهد می توانید همچنان همان کار قبلی را نیز در کنار جذب مشتری نیز انجام دهید.

من قبل از راه اندازی سایت رنک باز، تا مدتها به همین روش ماهانه چند میلیون تومان درآمد داشتم با اینحال تصمیم گرفتم چند پله صعود کرده و کار را برای خودم آسانتر سازم تا هم به درآمد بهتر و هم آرامش بیشتری برسم.. شما هم میتوانید پله پله این مسیر موفقیت را طی کنید. کسب درآمد بیشتر فقط هوش و موقعیت سنجی می خواهد و نیاز به هیچ نوع سرمایه یا تخصصی نیست.