قوانین

قوانین

هر سیستم خدماتی در هر کجای دنیا دارای مجموعه قوانینی میباشد که در چهارچوب مقررات تعیین شده قضایی و مشتری مداری می باشند. رنکباز نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای ارائه سرویس ها دارای قوانین مشخصی است تا در این راستا خدماتی سالم و بدور از حاشیه ارائه دهد. خواندن قوانین سرویسدهی رنکباز برای همه کاربران الزامی بوده و در صورت بروز هرگونه تخلف و تخطی کاربران ، مدیریت رنکباز این حق را دارد که طبق موارد مندرج در این بخش با کاربر خاطی برخورد نماید.

قوانین کلی:

1- هرگونه سوء استفاده و تلاش برای دور زدن سیستم جهت مواردی مانند تخریب، سوءاستفاده مالی، نفوذ به حساب دیگران، دسترسی غیر مجاز و... تخلف محض بوده و بدون هیچگونه اطلاع رسانی قبلی حساب کاربر مسدود و از طریق قانونی پیگیری های لازم انجام خواهد شد.

2- رنکباز به سایت های مغایر با قوانین جاری کشور و کسب و کارهای اینترنتی مانند سایت های قمار و شرطبندی، عبور از فیلتر، فروش مواد مخدر و سلاح گرم و سرد، لوازم جنسی غیرمجاز.... و سایت هایی با دامنه های رایگان مانند پسوندهای ml, ga, cc, tk, gc و امثالهم، سرویس نمی دهد. ثبت هر سایتی با موضوعات بالا، منجر به مسدود شدن حساب کاربری شده و موجودی حساب نیز برگشت داده نمیشود.

 

قوانین لینک دهندگان

1- رعایت کلیه بندهایی که در قوانین کلی سایت درج شده الزامیست.

2- در صورت درج لینک در هر بخش از سایت مانند کمپین گوگل، بازدیدساز، پاپ آپ، اسمارت پاپ آپ و... و تأیید و پرداخت هزینه، امکان بازگشت هزینه به حساب بانکی وجود نخواهد داشت. در صورت نیاز لینک مورد نظر غیرفعال شده و باقیمانده مبلغ به کیف پول حساب کاربری تان منتقل میگردد تا جهت مصارف بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

3- در بخش کمپین گوگل فقط لینک هایی را ثبت نمایید که با کلمه کلیدی مد نظرتان، سایت شما از قبل در 200 نتیجه اول گوگل وجود داشته باشد. در غیر اینصورت پس از شارژ لینک، امکان لغو آن وجود نخواهد داشت و هزینه انجام شده سوخت می شود.

4- در صورت تشکیل کمپین گوگل، می بایست کد مربوط به اعتبار سنجی که در بالای همان صفحه قرار دارد را در هدر یا فوتر سایت خود قرار دهید. در صورت عدم درج کد، ورودیها و کلیک های صورت گرفته شناسایی نشده و موجب مسدود شدن لینک شما میگردد.

5- پس از ثبت لینک در هر یک از سرویس ها، تنها دو بار در ماه مجاز به ایجاد تغییر در آنها هستید و اینکار فقط توسط مدیر سایت قابل انجام می باشد.

6- رنک باز یک سایت تبلیغاتی نیست و تنها یک ابزار کمکی برای بیشتر دیده شدن وبسایت شما جهت رشد رتبه الکسا و کسب جایگاه بهتر آن بصورت اصولی در نتایج گوگل می باشد. لذا مسئولیت هرگونه استفاده غیر اصولی به نحوی که به سایت شما آسیب وارد سازد بر عهده کاربر خواهد بود.

قوانین بازدید کنندگان

بازدید کنندگان کاربرانی هستند که به قصد کسب درآمد در سیستم رنک باز ثبت نام کرده و با کلیک بر روی لینک های ثبت شده و انجام جستجوهای گوگل و یا نمایش پاپ آپ در سایت هایشان اقدام به ایجاد ترافیک و کسب درآمد می نمایند.

1- رعایت کلیه بندهایی که در قوانین کلی سایت درج شده الزامیست.

2- هر کاربر کلیک کننده میتواند تا 5 حساب کاربری همزمان داشته باشد با این شرط که برای فعالیت می بایست هر بار قبل از ورود با حساب جدید، آی پی خود را عوض نماید. چون در صورت تکراری بودن آی پی ، هیچکدام از بازدیدهای انجام شده محاسبه نشده و صرفا وقت و انرژی خود را تلف خواهید کرد.

3- نام و نام خانوادگی که هنگام ثبت نام وارد می کنید می بایست با نام حساب بانکی شما یکسان باشد. در غیر اینصورت هیچگونه واریزی صورت نخواهد گرفت.

4- در حال حاضر سقف درخواست پورسانت، دارا بودن حداقل 10.000 تومان در کیف درآمدتان است. و به مبالغ پایینتر از آن به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نمی شود.

5- کلیه درخواست های برداشت وجه که از طریق پنل کاربریتان قابل ثبت می باشد، نیازمند بررسی و تحلیل بوده و 24 الی 48 ساعت بعد به حساب بانکی تان منتقل میگردد.

6- در صورتی که شماره شبا دارای مشکل باشد و واریز از این طریق میسر نگردد، از روش واریز کارت به کارت استفاده شده و جهت هر تراکنش 500 تومان از کیف درآمد یا مبلغ واریزی جهت کارمزد انتقال کسر میگردد.

7- کلیه حساب های کاربری که بیش از 30 روز فعالیتی نداشته باشند، موجودی کیف درآمد آنها صفر خواهد شد.